Çekiliş Yap - Güvenli Çekiliş - Hızlı Çekiliş - Online Kura Çek

online kura cek

Kazananların tamamen kura yöntemiyle seçildiği online çekiliş sistemi, merak eden kullanıcılar için yazımızda anlatılmaktadır. Altı kısımda yer alan çekiliş aracıyla online kura çekebilirsiniz. Bu çekiliş aracını Youtube, Instagram, Facebook, Twitter gibi sosyal medya mecraları için kullanılabilir. Aynı zamanda belli bir listede bulunan isimlerden istenilen sayıda asıl ve yedek seçilmesini sağlar. Bunu yaparken de verilen listeyi yeniden sıralar, numaralandırır ve listedeki elemanları rastgele(random) seçer. Çekiliş sonuçlarıpdf olarak bilgisayara indirilebilir. Bu pdf dosyasında çekiliş listesi, asil kazananlar, yedek kazananlar ve çekiliş saati yazmaktadır.

Çekiliş Aracı Nasıl Çalışırr?

  • Birden fazla kişinin katılımının olup birinin kazandığı sisteme çekiliş denir. Çekilişler rastgele sistem kullanılarak işlendiği için katılımcılardan da itiraz gelmemektedir.
  • Birden fazla kişinin katıldığı ve aralarından sizin belirlediğiniz kazanan kişi sayısı kadar kullanıcının belirlendiği sistem olarak tanımlanabilir.
  • Her satırda çekilişe katılacak kişilerin adları ve o isimleri temsil eder nitelikte bir numara yazılır. Sorgulandığında belirlediğiniz kadar kişi yarışmayı kazanmış olacaktır.
  • Çekiliş aracı çalışma sisteminden ötürü kazananları random bir şekilde belirler.
  • Adayların şansının değiştirilmek istenmesi halinde aynı adayı birden fazla yazarak olasılığı değiştirebilirsiniz.

HIZLI ÇEKİLİŞçekiliş yap 2

Çekiliş Videosu

Adım Adım Kura çekimi

Çekiliş Adı: Çekiliş adı yazan alana kendinize göre çekiliş ismi belirleyip yazabilirsiniz. Verdiğiniz isme göre hesaplama sonucunda çekiliş ismini görebilirsiniz.
Çekiliş Listesi: İsimler, sayılar ya da gruplar alt alta yazılır. Kurası çekilecek olan içeriği noktalama işaretleri ile ayırabilir veya enter aracılığıyla yeni satıra yazabilirsiniz. Her katılımcının alt alta gelmesi gerekmektedir.
Seçilecek Asıl Kişi Sayısı: Listedeki katılımcılardan kaç tane seçileceği belirlenmektedir. Asıl kişi sayısının katılımcı sayısından fazla olmaması gerekmektedir.
Yedek Talihli Olsun mu? : Yedek talihli alanının seçilmesi halinde asıl kişi sayısı kadar yedek katılımcı kurada yer alacaktır.

Kura Türleri Nelerdir?

İsim İle Kura Çekme: Katılımcıların isimlerinin yazılıp kura çekilmesini sağlar.
Sayı İle Kura Çekme: Çekilecek olan sayı aralığının belirlenip kuranın gerçekleştirilmesini sağlar.
Grup Kurası: İsimleri yazılan katılımcıların istenilen sayıda gruplara bölünüp kura çekilmesini sağlar.
Mayın Tarlası İle Kura Çekme: Mayın tarlası oyunuyla kaybedenin belirlendiği kura türü.
Tombala İle Kura Çekme: Seri şekilde kura çekiminin ardından her turda çıkan sonucun elenmesini sağlar.

Çekiliş Nasıl Yapılır?

Random mantığıyla çalışan sistem sonucun bir sonraki çekilişte aynı şekilde çıkmayacaktır. Sonuçlar daha önceden belirlenemediği için rastgele üretilmektedir. Çekiliş yapmak isteyen adayların veri girişinde hata olmadığı taktirde sonuç bir defa üretilecektir.

Kura Aracını Kimler Kullanabilir?

Kura aracını Facebook, Instagram ve Youtube kanalı olan kullanıcılar kullanabilirler. Belli koşullarda katılım oluşturacakları kampanyaları için de online çekiliş aracını kullanabilmektedirler. Başka bir bakımdan da tamamen eğlence amaçlı kullanımı da mevcuttur.

İsim İle Kura Çekme Nasıl Yapılır?

İsimlerin alt alta yazılarak yapılacak olan çekilişlerde dikkat edilmesi gereken en önemli nokta aynı ismin iki defa art arda yazılmamasıdır. Bu durum yedek kullanıcının da çekilişe katılması durumunda aynı kişinin hem asıl kazananda hem de yedek kazananda olma ihtimali artmaktadır. Bu bağlamda yazılacak isimlere dikkat edilmesi gerekmektedir.

Sayı ile Kura Çekme Nasıl Yapılır?

Her bir satıra bir sayı gelecek şekilde oluşturulacak olan listede kura çekimi yapılabilmektedir. Bu sayede istenilen kadar rastgele sayı üretilecektir.

Instagram, Youtube ya da Facebook İçin  Çekiliş Yapma Programına İhtiyaç Var mı?

Sitede bulunan çekiliş aracı dilediğiniz gibi çekiliş yapma kolaylığını sağladığından dolayı ihtiyacınızı fazlasıyla karşılamaktadır. Bu nedenle Facebook, Instagram ya da Youtube gibi sosyal mecralarda buna ihtiyaç yoktur. Çekiliş aracı canlı yayında da kullanıldığından tüm kullanıcıların önünde çekiliş gerçekleşmektedir. Çekilişin ardından sonuçlar PDF olarak da indirilebilmektedir. Bu sayede herhangi bir soru işareti ya da haksızlık yapıldığına dair şüpheler de ortadan kalkmış olacaktır.

Çekiliş Sonuçları Ne Kadar Güvenirilir?

Yapılan çekilişlerde üçüncü şahısların çekilişlere dahil olmasının mümkün olmaması sebebiyle herhangi bir haksızlık bulunmamaktadır. Ayrıca kullanılan programı katılımcılar kendileri de rahatlıkla test edebilmektedir.

1 1 1 1 1 Oylar 4.80 (5 Oylar)

Yorumlar

İnstagramda nasil ccekilis yapa bilirim????
Cevap
Harika emeginize saglık
Cevap
Ben TikToktan 1k olmak istiyorum nolur 1k olsun
Cevap
yeniden sıralama yapması çok harika. internetteki en kaliteli çekiiliş aracı
Cevap
Haydi bakaliiiim. Toplaşin bizim evin ahalisi bulasik sirasina kagit kaybettim derdi yok cekilisi yapar hepinize belgeli kopya gonderirim. Hadi gecmis olsun:)
Cevap

Yorum ekle